Vizier - Sardas Ltd.Şti.

Vizier

Taze ürün sınıflandırma sistemleri geliştirmek ve desteklemek amacıyla kurulmuş olan Vizier Systems, yıllar içerisinde kendi uzmanlık alanında lider kuruluş olmayı başarmıştır.

Vizier günümüzdeki en pratik ve kullanışlı üzüm sınıflandırma ve paketleme sistemini geliştirmiş ve üzüm paketleme firmalarının hizmetine sunmuştur.

Üzüm Sınıflama ve Paketleme Sistemi

Vizier, sektördeki ilk optik üzüm sınıflama ve paketleme sistemini sunmaktadır.

Sistem üzümleri renklerine, dane büyüklüklerine ve ağırlıklarına göre sınıflandırır. Tüm farklı paket çeşitlerine göre paketleme yapabilirken, bu paketlemelere ait istatistikî bilgileri de kullanıcıya sunmaktadır.

Operasyonel olarak sistemin sunduğu en önemli avantajlar arasında farklı paketleme türlerinin sisteme önceden kaydedilebilip, istenilen paketleme türüne anında geçiş yapılabilmesidir. Aynı zamanda, farklı dane büyüklüklerini veya farklı renkli üzümleri sisteme tanıtarak bu kriterlere göre sınıflama yapma imkânı bulunmaktadır. Farklı paketleme türlerini de aynı anda paketleme imkânı sunan sistem, bu yönüyle kaynakların kullanımını ve sistemden alınacak kapasiteyi en verimli noktaya taşımaktadır.

İstatistik programı sayesinde her bir ürün grubuna göre paketlenen kasa sayısı takip edilebilir. Ayrıca, ürün maliyet analizlerini de bu program ile yapmak mümkündür.

Sisteme entegre edilecek bir takip edilebilirlik programı ile de ürünün geldiği üzüm bağına kadar takibi yapılabilecektir. Aynı zamanda, makinenin anlık verimini ve paketleme, temizleme işçilerine ait performans değerlerini sistemden takip etmek mümkündür.

Sistemin kullanıcıya sunduğu avantajlar;

-Paketleme maliyetlerinde azami tasarruf,
-Paketlemede kalite ve standart muhafazası,
-Temizleme ve ayıklamada kayıpların önlenmesi,
-İşçilerin verimliliğinin artması,
-İşçi performansının anında kontrolü,
-Paketleme ve sınıflama istatistiklerinin anında ve sürekli izlenebilmesi,
-Paketleme türlerinin sisteme önceden yüklenerek hiçbir ön hazırlığa gerek duyulmadan paketleme tipinin anında değiştirilmesi,
-Sistemin sunduğu seçeneklerle yeni paketleme türlerine geçiş olanağı.

Tanıtım Videosu