Göznak - Sardas Ltd.Şti.

Goznak- Para ve Bankacılık

Sardas, Goznak işletmelerinin Türkiye mümessilidir.

Goznak işletmeleri, Rusya Federasyonu’nun Maliye Bakanlığı’na bağlı Girişimler ve Organizasyonlar İşletmesi’dir. Goznak; özellikli kâğıt, banknot, özel doküman ve güvenlik kâğıtları, harita kâğıtları(askeri ve sivil), posta pulları, madeni paralar üretmekte ve ayrıca sipariş üzerine üretim yapmaktadır.

Goznak’ın hepsi kendisine ait, 4 adet baskı merkezi, 2 adet güvenlikli kağıt fabrikası, 2 adet darphane ve araştırma enstitüsünü bulunmaktadır. İşletmenin bütün bölümleri modern ekipmanlarla donatılmış ve ileri teknolojiden fazlasıyla yararlanılmaktadır.

Goznak kendi alanında Avrupa’nın en eski ve en büyük işletmelerinden biridir.

Ürünler ve Servisler
Güvenlikli Baskı Banknotlar
Banknotlar

Goznak, banknot üretiminde, zeki tasarımlarını, güçlü kâğıt teknolojilerini ve onlarca yıllık deneyimini birleştirerek, müşterilerine kaliteli ve maliyet bakımından rekabette çok güçlü ürünler sunmaktadır.

 

Pasaport ve Dokümanlar

Goznak kimlik dokümanları, pasaport ve seyahat dokümanları üretiminde uzun yılların tecrübesine sahiptir. Pasaportların boş sayfalarındaki özellikler, kişisel bilgilerin ve fotoğrafların tanıtımında kullanılan yazılım ve donanımlarla mükemmel bir şekilde entegre olmalıdır.

Sertifikalar

Goznak sertifika ve çek defterleri konusunda çok geniş ve kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. Sertifika ve güvenlik özelliklerinin uygulanışı, onu taşıyan kişinin değeri ve prestiji açısından çok önemlidir. Goznak işletmesinin müşterileriyle çalışmak ve verilen hedefe ulaşmak için çok geniş ve tecrübeli bir kadrosu vardır.

Bandroller

Bandroller ürünlerin güvenliğini, kalite standartlarının taşınmasını, vergilendirildiğini gösteren ve son derece önemli işaretlerdir. Bandrol kullanılması gereken ürün sayısı ve çeşidi her geçen gün artmaktadır.

Goznak, kendisi tarafından ve dünyanın önde gelen şirketleri tarafından üretilen çok özel mürekkepler kullanarak bandroller üretmektedir. Goznak daha üstün güvenlik önlemleri ve bandrollerde yeni dizaynlar üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Posta Pulları

Goznak; posta pulu ve hatıra amaçlı pul üretiminde uzmanlaşmış olup, Rusya Federasyonu için posta pulu ürüten tek firmadır. Dizayn becerimizi, kağıt ve mürekkep teknolojimizle birleştirerek pullarımızın en yüksek kalitede olduğundan emin oluyoruz.

Madeni Para ve Madalyalar

Madeni para dizaynında ve teknolojisinde Goznak 300 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Moskova ve St. Petersburg darphaneleri; çalışanlarının yetenek ve tecrübelerini, Batı Avrupa ülkelerinden sağlanan son teknoloji darphane ekipmanlarıyla ve kalite kontrol sistemleriyle birleştirerek, madeni para ve madalya üretimi yapmaktadır.