Perry Slingsby Systems - Sardas Ltd.Şti.

Perry Slingsby Systems, Ltd.

Denizaltı Uygulamaları

-Bireysel Altyapı İnşası
-Petrol ve Gaz Arama
-Kabloların Gömülmesi
-Bilimsel Araştırma
-Silahlı Kuvvetler
-İç Güvenlik
-Alanlarında 45 yıldır süregelen uzaktan kumandalı araç tasarım ve üretimi
-Dünyanın en büyük bağımsız uzaktan kumandalı araç üreticisi
-Dünya capinda hizmet veren 450 den fazla uzaktan kumandalı araç sistemi

Vizyon, Yaptığımız İşe Adanma, Tecrübe

Perry Slingsby Systems, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek uygulanabilir çözümler geliştirmek ve üretmek için gerekli olan vizyona, kararlılığa ve tecrübeye sahiptir. Yarım asırdır, geliştirmekte olduğumuz tasarım ve mühendislik teknolojileriyle, müşterilerimizin karşılaştıkları zorlukları çözümlemekteyiz. Geliştirdiğimiz bu yeni sistemler, güvenilirlikleri ve maliyet verimlilikleriyle, sektörün ana kriterlerini oluşturmaktadır.


 

Tecrübe

Bugünün Perry Slingsby Systems teknolojileri geçmişten gelen gücün bir eseridir. Gelecekteki tüm yenilikler ve gelişmeler; bugüne kadar sektörde edindiğimiz toplam tecrübelere ve bu tecrübelerden çıkardığımız derslere dayanacaktır.

Yaptığımız İşe Adanmak

Perry Slingsby Systems, elde ettiği tecrübelerini, geliştirdiği her üründe ve üretimin her aşamasında kullanmaktadır. Çalışma prensibimizde esas alınan temel, müşterilerin ihtiyacını karşılamaya adanmaktır. Müşterilerimizin bu sektörde karşılaştıkları maliyetleri ve bu maliyetleri yönetmek için gerekli olan; en yüksek verimlilik ve güvenilirliği sağlayacak olan sistemlere ve bu sistemleri destekleyecek evrensel servis ve teknik desteğe duyulan ihtiyacın farkındayız.
 

Vizyon

Faaliyet göstermekte olduğumuz sektör, sürekli değişime tabi olan bir sektör. Sürekli değişim, yeni tasarımların ve farklı mühendislik uygulamalarının da sürekli olarak var olmasını zorunlu kılmaktadır. Şu anda sektöre sunmakta olduğumuz ve gelecekte de sunacağımız her hizmetin altında, pazara dayalı araştırma ve geliştirme çalışmalarımız yatmaktadır. Bu prensip, yaptığımız işi geleceğe taşımamızda en büyük yardımcımız olacaktır.

Tanıtım Videosu